Maurice Bayenet - PS
 
Ere-Waalse volksvertegenwoordiger
 
 
Parlementair werk
Auteursregister
Wetgevend werk
Schriftelijke vragen
Mondelinge vragen
Vragen om uitleg
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
16/1/1992-31/1/1994 Lid Commissie voor de Binnenlandse Aangelegenheden
16/1/1992-31/1/1994 Lid Commissie voor de Economische Aangelegenheden
16/1/1992-31/1/1994 Lid Commissie voor de Landbouw en de Middenstand
16/1/1992-31/1/1994 Lid Commissie voor het Onderwijs en de Wetenschap
16/1/1992-31/1/1994 Plaatsvervanger Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen
16/1/1992-31/1/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de Defensie
16/1/1992-31/1/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn
16/1/1992-31/1/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
16/1/1992-31/1/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de Ontwikkelingssamenwerking
8/3/1995-12/4/1995 Lid Commissie voor de Buitenlandse Handel
8/3/1995-12/4/1995 Lid Commissie voor de Economische Aangelegenheden
8/3/1995-12/4/1995 Lid Commissie voor de FinanciŽn
8/3/1995-12/4/1995 Lid Commissie voor de Verzoekschriften
8/3/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen
8/3/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Defensie
8/3/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Infrastructuur
8/3/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Naturalisaties
15/3/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie