Georges-Louis Bouchez - MR
Geco÷pteerd senator
 
Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa (plaatsvervanger)
  website: www.glbouchez.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Frameries op 23 maart 1986

Master in de rechten (ULB)
Bachelor in de rechten (Facultés universitaires Saint-Louis)

Universiteitsassistent
Gewezen kabinetsadviseur

Sinds 2012 : gemeenteraadslid (Bergen)
2012-2016 : schepen (Bergen)
2014-2016 : lid van het Waals Parlement
2014-2016 : lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
Sinds 12 juli 2019 : gecoöpteerd senator
Sinds 18 juli 2019 : plaatsvervanger van de Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa
Sinds 29 november 2019 : nationaal voorzitter MR


Mandatenlijst
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2019-....      
Wetgevend werk
Legislatuur 2019-....      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2019-....      
Mondelinge vragen
                                      
Vragen om uitleg
                                      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
Lid  
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
8/10/2019 - Lid Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
8/10/2019 -19/11/2021 Lid AdviescomitÚ voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
8/10/2019 -19/11/2021 Plaatsvervanger Federaal AdviescomitÚ voor Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat