Mark Demesmaeker - N-VA
Geco÷pteerd senator
 
Parlementaire Assemblee van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (ondervoorzitter van de Belgische delegatie)
Parlementaire Assemblee van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (lid)
Correspondentie e-mail: mark.demesmaeker@n-va.be
  website: markdemesmaeker.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Halle op 12 september 1958

Geaggregeerde voor het lager secundair onderwijs

Gewezen leraar
Gewezen journalist

2004-2013 : lid van het Vlaams Parlement
Sinds 2006 : gemeenteraadslid (Halle)
Sinds 2006 : schepen (Halle)
2013-2019 : lid van het Europees Parlement
Sinds 12 juli 2019 : gecoöpteerd senator
Sinds 18 juli 2019 : lid van de Parlementaire Assemblee van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europe (OVSE)

Mandatenlijst
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2019-....      
Wetgevend werk
Legislatuur 2019-....      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2019-....      
Mondelinge vragen
                                      
Vragen om uitleg
                                      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
Voorzitter  
Lid  
Plaatsvervanger  
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
27/11/2014-23/5/2019 Lid Federaal AdviescomitÚ voor de Europese Aangelegenheden : afvaardiging Europees Parlement
18/7/2019- Plaatsvervanger Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Senaat
8/10/2019- Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden
8/10/2019- Lid AdviescomitÚ voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
8/10/2019- Lid Federaal AdviescomitÚ voor Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat
18/10/2019- Voorzitter Commissie voor de Transversale Aangelegenheden
21/5/2021-23/5/2022 Plaatsvervanger Parlementaire commissie belast met de evaluatie van de Staatshervormingen sinds 1970 : afvaardiging Senaat