Johan Verstreken - CD&V
 
Geboren te Oostende op 11 juni 1964

Secretariaat moderne talen (VHI - Brugge)

Gewezen presentator/programmamaker (Vlaamse Radio- en Televisieomroep)

2001-2006 : gemeenteraadslid (Oostende)
2001-2006 : schepen (Oostende)
2004-2019 : lid van het Vlaams Parlement
Sinds 2009 : voorzitter van de Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie
Sinds 2013 : gemeenteraadslid (Oostende)
2013-2014 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
2014-2019 : deelstaatsenator aangewezen door het Vlaams Parlement

Ridder in de Leopoldsorde (21 mei 2014)


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014      
Wetgevend werk
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
10/1/2013 -28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
10/1/2013 -28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
10/1/2013 -3/4/2013 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
10/1/2013 -28/4/2014 Lid Bijzondere Commissie voor de opvolging van buitenlandse missies
10/1/2013 -28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
10/1/2013 -28/4/2014 Lid Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
5/3/2013 -28/4/2014 Lid Werkgroep "Ontwikkelingssamenwerking - Post 2015 MDG"
3/4/2013 -28/4/2014 Lid Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
30/1/2014 -28/4/2014 Plaatsvervanger Gemengde parlementaire commissie belast met de kwestie van een federale kieskring : afvaardiging Senaat
14/10/2014 -23/5/2019 Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden - Gewestbevoegdheden