Kim Geybels - N-VA
 
Geboren te Herk-de-Stad op 29 oktober 1981

Doctor in de genees-, heel- en verloskunde (KULeuven)

Spoed- en MUGarts

13 juni - 31 augustus 2010 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege

 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
20/7/2010-31/8/2010 Lid Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
20/7/2010-31/8/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
20/7/2010-31/8/2010 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
20/7/2010-31/8/2010 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen