Fabienne Winckel - PS
 
Geboren te Nijvel op 14 december 1975

Licentiaat in de psycho-pedagogie (Université de Mons-Hainaut)
Regentes (Frans en geschiedenis)

Attachee (Franse Gemeenschap)

2008-2010 : kabinetschef (burgemeester van Binche)
2010-2014 : senator rechtstreeks gekozen door het Franse kiescollege
Sinds 2012 : gemeenteraadslid (Zinnik)
2012-2017 : schepen (Zinnik)
2014-2019 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
Sinds 2017 : burgemeester (Zinnik)

Ridder in de Leopoldsorde (25 mei 2019)


Heeft in de Senaat 1 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
20/7/2010-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
20/7/2010-28/4/2014 Lid Adviescomitť voor gelijke kansen voor vrouwen en mannen
8/5/2012-28/4/2014 Lid Werkgroep "Kansen en uitdagingen verbonden aan innoverende therapieŽn"
24/10/2013-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
30/1/2014-28/4/2014 Plaatsvervanger Gemengde parlementaire commissie belast met de kwestie van een federale kieskring : afvaardiging Senaat