Dimitri Fourny - cdH
 
Geboren te Libramont op 28 april 1972

Licentiaat in de rechten (UCL)

Advocaat

1996-2021 : gemeenteraadslid (Neufchâteau)
2004-2019 : lid van het Waals Parlement
2004-2019 : lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
Juni - september 2009 : voorzitter van de cdH-fractie (Parlement van de Franse Gemeenschap)
2009-2012 : senator aangewezen door het Parlement van de Franse Gemeenschap
2012-2020 : burgemeester (Neufchâteau)
2014-2019 : voorzitter van de cdH-fractie (Waals Parlement)
2014-2019 : derde ondervoorzitter van het Parlement van de Franse Gemeenschap

Ridder in de Leopoldsorde (6 juni 2010)


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
13/10/2009-7/5/2010 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
13/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
13/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
13/1/2010-7/5/2010 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
20/7/2010-3/12/2012 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
20/7/2010-3/12/2012 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
20/7/2010-3/12/2012 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
20/7/2010-3/12/2012 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
22/6/2011-3/12/2012 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
7/3/2012-3/12/2012 Lid Werkgroep "Nieuwe indicatoren voor economische prestaties, sociale vooruitgang, levenskwaliteit en geluk"