Roland Duchatelet - Open Vld
 
Geboren te Antwerpen op 14 november 1946

Burgerlijk ingenieur - elektronica (KULeuven)

Ondernemer

2007-2010 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
24/12/2007-7/5/2010 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
24/12/2007-16/9/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
24/12/2007-15/10/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
11/12/2008-7/5/2010 Lid Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
13/1/2010-21/1/2010 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"