Johan De Roo - CVP
 
Ere-ondervoorzitter van de Vlaamse Raad
 
Eresenator
 
 
Parlementair werk
Auteursregister
Wetgevend werk
Schriftelijke vragen
Mondelinge vragen
Vragen om uitleg
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
1/1/1992-12/4/1995 Lid Controlecommissie betreffende de verkiezingsuitgaven en de boekhouding van de politieke partijen
16/1/1992-12/4/1995 Eerste ondervoorzitter Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
16/1/1992-13/3/1992 Lid Commissie voor de FinanciŽn
16/1/1992-12/4/1995 Lid Commissie voor de Parlementaire Werkzaamheden
16/1/1992-12/4/1995 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
16/1/1992-10/2/1994 Lid Commissie voor de Verzoekschriften
16/1/1992-12/4/1995 Lid Commissie voor het Reglement
16/1/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Aangelegenheden
16/1/1992-10/2/1994 Plaatsvervanger Commissie voor de Economische Aangelegenheden
16/1/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Ontwikkelingssamenwerking
13/3/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn
13/3/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Infrastructuur
2/7/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Adviescomitť voor Europese Aangelegenheden
27/10/1992-12/10/1993 Plaatsvervanger Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen
12/10/1993-16/6/1994 Lid Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen
16/6/1994-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor Herziening van de Grondwet en Hervorming der Instellingen