Freya Piryns - Groen
 
Geboren te Wilrijk op 26 augustus 1976

Onderwijzeres

Pedagogisch coördinator

2001-2020 : gemeenteraadslid (Antwerpen)
2007-2014 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege

Ridder in de Leopoldsorde (21 mei 2014)


Heeft in de Senaat 70 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
11/12/2008 -7/5/2010 Lid zonder stemrecht Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
20/7/2010 -28/4/2014 Lid Controlecommissie betreffende de verkiezingsuitgaven en de boekhouding van de politieke partijen : afvaardiging Senaat
14/12/2010 -28/4/2014 Lid Werkgroep "Politieke Partijen" : afvaardiging Senaat
7/3/2012 -28/4/2014 Lid - waarnemer Werkgroep "Nieuwe indicatoren voor economische prestaties, sociale vooruitgang, levenskwaliteit en geluk"
14/3/2012 -28/4/2014 Lid - waarnemer Werkgroep "Ontwikkelingssamenwerking - Post 2015 MDG"
30/1/2014 -28/4/2014 Lid zonder stemrecht Gemengde parlementaire commissie belast met de kwestie van een federale kieskring : afvaardiging Senaat