Jean-Jacques De Gucht - Open Vld
 
  website: www.jeanjacquesdegucht.be (*)

(*) De Senaat is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites van zijn leden.
Geboren te Munchen (Duitsland) op 9 december 1983

Licentiaat in de culturele agogiek (VUB)

2007-2009 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
Sinds 2009 : lid van het Vlaams Parlement
2009-2010 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
Sinds 2013 : gemeenteraadslid (Aalst)
2013-2014 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
2014-2018 : deelstaatsenator aangewezen door het Vlaams Parlement
2014-2018 : voorzitter van de Open Vld-fractie (Senaat)
Sinds 2 januari 2019 : schepen (Aalst)

Heeft in de Senaat 3 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Wetgevend werk
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2014-2019       Legislatuur 2010-2014       Legislatuur 2007-2010      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
9/10/2007-30/6/2009 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
18/10/2007-30/6/2009 Eerste ondervoorzitter Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
29/11/2007-30/6/2009 Lid Bijzondere commissie voor de opvolging van buitenlandse missies
24/12/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Federaal Adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden : afvaardiging Senaat
11/12/2008-30/6/2009 Plaatsvervanger Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
16/7/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
16/9/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Lid Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/10/2009-7/5/2010 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
10/1/2013-28/4/2014 Lid Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
10/1/2013-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
10/1/2013-28/4/2014 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/1/2013-28/4/2014 Lid Bijzondere Commissie voor de opvolging van buitenlandse missies
17/7/2014-31/12/2018 Lid Parlementaire overlegcommissie : afvaardiging Senaat
14/10/2014-31/12/2018 Lid Commissie voor de Transversale Aangelegenheden - Gemeenschapsbevoegdheden
8/12/2014-31/12/2018 Lid Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
24/4/2015-27/10/2017 Lid Bijzondere commissie "Radicalisering"
28/4/2017-31/12/2018 Lid Bijzondere commissie voor de Vervolgingen