Bart Martens - sp.a
 
Geboren te Lier op 27 augustus 1969

Industrieel ingenieur (chemie) (Groep T - Leuven)
Licentiaat in de milieusanering (UGent)

Gewezen woordvoerder van de Bond Beter Leefmilieu (BBL)

2004-2014 : lid van het Vlaams Parlement
2004-2009 : senator aangewezen door het Vlaams Parlement
2007-2012 : gemeenteraadslid (Antwerpen)
Sinds 2007 : bestuurder van Eandis
2009-2014 : secretaris van het Vlaams Parlement

Ridder in de Leopoldsorde (26 mei 2014)


Heeft in de Senaat 3 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
10/9/2004 -3/10/2005 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
10/9/2004 -2/5/2007 Plaatsvervanger Bijzondere commissie "Globalisering"
10/9/2004 -2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
10/9/2004 -3/10/2005 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
3/10/2005 -2/5/2007 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
3/10/2005 -2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
9/10/2007 -13/7/2009 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007 -13/7/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
9/10/2007 -13/7/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
5/3/2009 -13/7/2009 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"
2/5/2009 -13/7/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden