JoŽlle Kapompolť - PS
 
Geboren te Kolwezi (Democratische republiek Congo) op 23 december 1971

Licentiate in de toegepaste economische wetenschappen (Université de Mons-Hainaut)

Gewezen parlementair medewerkster

1999-2004 : lid van de raad van bestuur van de Société wallonne d'Économie sociale marchande (SOWECSOM)
1999-2005 : lid van de raad van bestuur van ECOMONS (Adviesbureau in sociale economie)
2001-2020 : gemeenteraadslid (Bergen)
2001-2005 : voorzitster van de raad van bestuur van de Intercommunale de Salubrité publique du Hainaut (ISPH)
2001-2005 : bestuurster van de Intercommunale de traitement des déchets (ITRADEC)
2003-2005 : voorzitster van de raad van bestuur van VALODEC (Sorteercentrum te Bergen)
Sinds 2004 : lid van het Waals Parlement
Sinds 2004 : lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
2004-2009 : senator aangewezen door het Parlement van de Franse Gemeenschap
Sinds 2005 : voorzitster van het Comité de rivière Trouille
2007-2020 : politieraadslid (Bergen)
2012-2014 : schepen (Bergen)

Ridder in de Leopoldsorde (26 mei 2014)


Heeft in de Senaat 1 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Wetgevend werk
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2007-2010       Legislatuur 2003-2007      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
8/7/2004-2/5/2007 Lid Werkgroep "Ruimtevaart" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
8/7/2004-2/5/2007 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
8/7/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
8/7/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
12/10/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
12/10/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger Controlecommissie betreffende de verkiezingsuitgaven en de boekhouding van de politieke partijen: afvaardiging Senaat
12/10/2004-2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
12/10/2004-1/2/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
1/2/2007-2/5/2007 Lid commissie voor de Justitie
9/10/2007-30/6/2009 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Justitie
9/10/2007-30/6/2009 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
11/12/2008-30/6/2009 Lid Bijzondere opvolgingscommissie belast met het onderzoek naar de financiŽle en bankcrisis : afvaardiging Senaat
5/3/2009-30/6/2009 Lid Werkgroep "Ruimtevaart"