Jacinta De Roeck - SP.A-SPIRIT
 
Geboren te Sint-Truiden op 31 juli 1956

Geaggregeerde voor het lager secundair onderwijs (Frans, geschiedenis en godsdienst)

Lerares

Sinds 1994 : lid van de werkgroep Drugpreventie (Borgloon)
1994-1997 : lid van de raad van bestuur van het cultureel centrum Panishof (Borgloon)
Sinds 1997 lid van de Limburgse Vrouwenraad
1997-2000 : gemeenteraadslid (Borgloon)
1999-2003 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
2000-2004 : voorzitster van de interparlementaire werkgroep voor de Vierde Wereld
2003-2007 : gecoöpteerd senator
2004- ? : mede-voorzitster van de interparlementaire werkgroep voor de Vierde Wereld

Ridder in de Leopoldsorde (5 juni 2007)


Heeft in de Senaat 6 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
15/7/1999 -10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
15/7/1999 -17/10/2002 Lid commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
15/7/1999 -6/11/2001 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/7/1999 -19/11/2001 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
20/1/2000 -25/1/2001 Plaatsvervanger commissie voor politieke vernieuwing
25/1/2001 -10/4/2003 Lid commissie voor politieke vernieuwing
29/1/2001 -10/4/2003 Eerste ondervoorzitter commissie voor politieke vernieuwing
22/2/2001 -10/4/2003 Lid bijzondere commissie voor bio-ethische problemen
14/3/2001 -10/4/2003 Voorzitter bijzondere commissie voor bio-ethische problemen
19/11/2001 -30/1/2002 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
30/1/2002 -17/10/2002 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
17/10/2002 -10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
17/10/2002 -10/4/2003 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden
11/12/2002 -10/4/2003 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
17/7/2003 -10/9/2004 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
17/7/2003 -10/9/2004 Plaatsvervanger commissie voor de Justitie
15/1/2004 -3/10/2005 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
5/2/2004 -2/5/2007 Lid Bijzondere commissie "Globalisering"
9/9/2004 -2/5/2007 Lid Werkgroep "Bio-ethiek"
10/9/2004 -2/5/2007 Lid commissie voor de Justitie
10/9/2004 -2/5/2007 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
10/9/2004 -2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
10/9/2004 -2/5/2007 Plaatsvervanger commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
3/10/2005 -2/5/2007 Lid commissie voor de Sociale Aangelegenheden