Geert Van Goethem - SP
 
Geboren te Hamme op 19 maart 1957

Doctor in de sociale wetenschappen (Universiteit van Amsterdam)
Licentiaat in de geschiedenis (UG)

Gewezen directeur (Archief en Museum van de Socialistische Arbeidersbeweging (AMSAB) - Centrum Louis Major)

April - september 1998 : senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege
2001-2012 : gemeenteraadslid (Hamme)


 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 1995-1999      
Wetgevend werk
Legislatuur 1995-1999      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 1995-1999      
Mondelinge vragen
Legislatuur 1995-1999      
Vragen om uitleg
Legislatuur 1995-1999      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
30/4/1998-26/9/1998 Plaatsvervanger Commissie voor de Institutionele Aangelegenheden
30/4/1998-26/9/1998 Plaatsvervanger Commissie voor de Buitenlandse Aangelegenheden
30/4/1998-26/9/1998 Lid Commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
30/4/1998-26/9/1998 Lid Federaal adviescomitť voor de Europese Aangelegenheden : delegatie van de Senaat