Didier Ramoudt - VLD
 
Eresenator
 
Geboren te Oostende op 4 januari 1949

Regent (lichamelijke opvoeding en biologie)

Gedelegeerd bestuurder van vennootschappen

1989-1994 : gemeenteraadslid (Oostende)
1992-1995 : lid van de Kamer van volksvertegenwoordigers
1992-2004 : lid van de Vlaamse Raad
1999-2004 : senator aangewezen door de Vlaamse Raad
2001-2012 : gemeenteraadslid (Oostende)
2003-2004 : plaatsvervangend lid van de Parlementaire Assemblee van de Raad van Europa en de Assemblee van de West-Europese Unie

Ridder in de Leopoldsorde (11 mei 2003)

Heeft in de Senaat 2 wetsvoorstellen, die wet zijn geworden, ingediend.
(Gegevens vanaf legislatuur 1995-1999)
 
Parlementair werk
Auteursregister
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Wetgevend werk
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Schriftelijke vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Mondelinge vragen
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
Vragen om uitleg
Legislatuur 2003-2007       Legislatuur 1999-2003      
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
15/7/1999-10/4/2003 Lid commissie voor de Justitie
15/7/1999-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en voor de Landsverdediging
15/7/1999-10/4/2003 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
15/7/1999-10/4/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
15/7/1999-5/12/2000 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
15/7/1999-10/4/2003 Plaatsvervanger controlecommissie betreffende de verkiezingsuitgaven en de boekhouding van de politieke partijen: afvaardiging Senaat
11/10/2000-10/4/2003 Lid Werkgroep "Mobiliteit" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
19/10/2000-10/4/2003 Voorzitter Werkgroep "Mobiliteit" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)
17/7/2003-6/7/2004 Lid commissie voor de FinanciŽn en voor de Economische Aangelegenheden
17/7/2003-16/10/2003 Plaatsvervanger commissie voor de Binnenlandse Zaken en voor de Administratieve Aangelegenheden
17/7/2003-6/7/2004 Plaatsvervanger commissie voor de Sociale Aangelegenheden
5/2/2004-6/7/2004 Lid Werkgroep "Ruimtevaart" (FinanciŽn en Economische Aangelegenheden)