Leo Cannaerts - CVP
 
 
Parlementair werk
Auteursregister
Wetgevend werk
Schriftelijke vragen
Mondelinge vragen
Vragen om uitleg
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
10/2/1994-12/4/1995 Lid Commissie voor de Binnenlandse Aangelegenheden
10/2/1994-12/4/1995 Lid Commissie voor de Verzoekschriften
10/2/1994-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Economische Aangelegenheden
10/2/1994-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn
7/6/1994-12/4/1995 Lid Bijzondere Commissie belast met het onderzoek van het ontwerp van wet tot wijziging van de wetten op de handelsvennootschappen, gecoŲrdineerd op 30 november 1935
8/12/1994-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Sociale Aangelegenheden
31/1/1995-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Defensie