Francis Vermeiren - PVV (VLD vanaf
 
 
Parlementair werk
Auteursregister
Wetgevend werk
Schriftelijke vragen
Mondelinge vragen
Vragen om uitleg
 
Huidig lidmaatschap van commissies
 
Lidmaatschap van commissies sinds 1995
16/1/1992-12/4/1995 Eerste ondervoorzitter Commissie voor de Defensie
16/1/1992-12/4/1995 Lid Commissie voor de Defensie
16/1/1992-12/5/1993 Lid Commissie voor de Infrastructuur
16/1/1992-20/7/1994 Lid Commissie voor het Reglement
16/1/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Binnenlandse Aangelegenheden
16/1/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de FinanciŽn
2/7/1992-12/4/1995 Plaatsvervanger Adviescomitť voor Europese Aangelegenheden
12/5/1993-12/4/1995 Plaatsvervanger Commissie voor de Infrastructuur