Vragen en Antwoorden

BELGISCHE SENAAT


Bulletin 3-40

ZITTING 2004-2005

Vragen waarop niet werd geantwoord binnen de tijd bepaald door het reglement (Art. 70 van het reglement van de Senaat)

(N.): Vraag gesteld in het Nederlands - (Fr.): Vraag gesteld in het Frans


Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken

Vraag nr. 3-2434 van de heer Van Hauthem d.d. 1 april 2005 (N.) :
Vaste Commissie voor taaltoezicht. — Vergadering van de afdelingen. — Geagendeerde dossiers. — Verwijzing naar een latere datum.

Overeenkomstig artikel 6 van het koninklijk besluit van 4 augustus 1969 tot regeling van de rechtstoestand van de voorzitter en van de leden van de Vaste Commissie voor taaltoezicht en tot regeling van dezer werking, kan in de verenigde vergadering van de Vaste Commissie voor taaltoezicht (VCT) een op de agenda geplaatst punt op verzoek van ten minste drie leden of van de voorzitter naar een latere datum worden verschoven.

In hoofdstuk III van voornoemd besluit, handelend over de afdelingen van de VCT, zoekt men tevergeefs naar een bepaling die betrekking heeft op het uitstellen van een dossier dat geagendeerd staat.

1. Betekent dit dat er tijdens de vergaderingen van de afdelingen geen dossiers kunnen worden verdaagd naar een latere datum ?

2. Indien verdaging van geagendeerde dossiers toch mogelijk is, wie kan daartoe het initiatief nemen en hoeveel leden van de afdeling dienen daarmee in te stemmen ?