Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
2: Legislatuur 1999-2003
Ingediend door Gerda Van Steenberge

3 resultaten

2-83 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 16/2/2000
  de kandidatuur van Turkije voor het lidmaatschap van de Europese Unie
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  beantwoord op 17/2/2000 (handelingen 2-29)
  Met redenen omklede motie door Gerda Van Steenberge, gestemd op 17/2/2000 : verworpen
  Gewone motie door Mohamed Daif, Jan Remans, Alain Destexhe, Josy Dubiť, Frans Lozie, Johan Malcorps, gestemd op 17/2/2000 : verworpen
  Gewone motie, gestemd op 24/2/2000 : verworpen
2-256 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 6/11/2000
  de armoede bij alleenstaande moeders
  vice-eersteminister en minister van Werkgelegenheid
  vice-eersteminister en minister van Begroting, Maatschappelijke Integratie en Sociale Economie
  beantwoord op 9/11/2000 (handelingen 2-75)
2-370 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 15/2/2001
  het geweld tussen partners
  minister van Justitie
  beantwoord op 22/2/2001 (handelingen 2-97)