Zoekresultaat vragen om uitleg

Criteria :
1: Legislatuur 1995-1999
Ingediend door Stephan Goris

13 resultaten

1-401 Stephan Goris (VLD) 4/12/1997
  de communicatieproblemen en de verlofregeling van onze Belgische militairen (Belcondet III) in BosniŽ
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 11/12/1997 (handelingen 1-151)
1-420 Stephan Goris (VLD) 12/1/1998
  het verzoek van de VN aan BelgiŽ om deel te nemen aan een internationale vredesmacht in de Westelijke Sahara
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 15/1/1998 (handelingen 1-157)
1-424 Stephan Goris (VLD) 14/1/1998
  de modernisering en vervanging van de F-16's
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 22/1/1998 (handelingen 1-158)
1-432 Stephan Goris (VLD) 19/1/1998
  het tijdelijk ter beschikking stellen van onderofficieren aan de Rijkswacht
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 5/2/1998 (handelingen 1-163)
1-454 Stephan Goris (VLD) 18/2/1998
  de creatie van een nieuwe "bijzondere politiedienst" binnen de Rijkswacht
  vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken
  beantwoord op 5/3/1998 (handelingen 1-169)
1-463 Stephan Goris (VLD) 3/3/1998
  de beslissingen in verband met het Belgische fregat Westdiep
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 10/3/1998 (handelingen 1-170)
1-464 Stephan Goris (VLD) 4/3/1998
  de deelname van de luchtmacht aan de hulpverlening in Angola
  minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 12/3/1998 (handelingen 1-172)
1-465 Stephan Goris (VLD) 4/3/1998
  het probleem van de selectie en aanwerving van nieuwe manschappen
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 12/3/1998 (handelingen 1-172)
1-484 Stephan Goris (VLD) 18/3/1998
  de geplande hervormingen van de sociale dienst van de Krijgsmacht
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 2/4/1998 (handelingen 1-178)
1-490 Stephan Goris (VLD) 25/3/1998
  de officieren die genoemd worden in het Rwanda-rapport
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 2/4/1998 (handelingen 1-178)
1-491 Stephan Goris (VLD) 25/3/1998
  zijn mogelijkheid tot positieve injunctie in het dossier van majoor Maggen
  minister van Justitie
  beantwoord op 31/3/1998 (handelingen 1-177)
  Met redenen omklede motie door Hugo Coveliers, Stephan Goris, Claude Desmedt, gestemd op 31/3/1998 : verworpen
  Gewone motie door Roger Lallemand, Fred Erdman, gestemd op 31/3/1998 : verworpen
  Gewone motie ingediend op 2/4/1998
1-508 Stephan Goris (VLD) 6/5/1998
  het verbod tot wapendracht van de bijzondere veldwachters
  minister van Justitie
  beantwoord op 14/5/1998 (handelingen 1-185)
1-509 Stephan Goris (VLD) 6/5/1998
  de werking van het Centrum voor recrutering en selectie
  minister van Landsverdediging
  beantwoord op 14/5/1998 (handelingen 1-186)