Zoekresultaat mondelinge vragen

Criteria :
2: Legislatuur 1999-2003
Ingediend door Gerda Van Steenberge

8 resultaten

2-41 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 18/11/1999
  de introductie van de abortuspil RU-486 in ons land
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 18/11/1999 (handelingen 2-13)
2-130 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 10/2/2000
  de vrijlating van een CCC-terrorist
  minister van Justitie
  beantwoord op 10/2/2000 (handelingen 2-27)
2-184 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 16/3/2000
  het veiligheidsbeleid van de regering
  Eerste minister
  beantwoord op 16/3/2000 (handelingen 2-34)
2-209 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 5/4/2000
  wantoestanden bij de Kynologische Maatschappij
  minister van Landbouw en Middenstand
  vraag ingetrokken
2-296 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 22/6/2000
  de drugsprimeur in Charleroi
  minister van Justitie
  beantwoord op 29/6/2000 (handelingen 2-59)
2-491 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 8/2/2001
  het drugsbeleid en de drugsnota van de regering
  minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu
  beantwoord op 8/2/2001 (handelingen 2-94)
2-510 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 20/2/2001
  de aanwerving van een nieuwe adjunct-directeur van het Centrum voor gelijkheid van kansen en racismebestrijding
  Eerste minister
  beantwoord op 22/2/2001 (handelingen 2-98)
2-1217 Gerda Van Steenberge (VL. BLOK) 29/1/2003
  de Belgische gevangenen in Saudi-ArabiŽ
  vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken
  minister van Justitie
  beantwoord op 30/1/2003 (handelingen 2-265)